Muuga kodu

Lühitutvustus

Kodu kauni metsa rüpes, enda privaatse jalutamis- ja puhkepaigaga. Siin saab valida kahe korpuse vahel, mis asuvad omavahel naabristikku. Muuga peamajas elab 17 ja Ploomipuu kodus 12 püsielanikku, kes on loonud koos hoolduspersonali meeskonnaga hubase ja sõbralikku keskkonda.

Tõeliselt kodune ning rikka aiaga hooldekodu, oma privaatse puhkepaigaga looduskaunis kohas. Suve hooajal meie elanikud saavad korjata oma aiast õunu, pirne, marju ning samuti ka kirsse. Talvel on kohta niipalju, et lastelastega saab ka lumememme teha.

Pakume abi kõikidele eakatele, kelle toimetused vajavad kõrvalabi ja tuge nii osaliselt kui täielikult. Hooldekodu voodid on funktsionaalsed ning puldiga reguleeritavad.

Kogu hoolduspersonali esindajad on kogenud ning kvalifitseeritud spetsialistid, kellel on läbitud vastav väljaõppe.

Majutus kahe- ja kolme kohalistes tubades. Järgime rangelt ruumide puhtust ja teostame regulaarselt koristustöid, et meie elanikud tunneksid end hubaselt ja mugavalt.

Toitlustamine on koostatud arvestades kõiki vajadusi ning vastab tervislikku toitumisviisi põhimõttele. Menüüs saab leida nii koduseid suppe ja praade, kuid ka värskendavaid vitamiinirohkeid smuutisi ning magusaid kooke.

Toitumiskorrad on jaotatud viieks korraks: hommikusöök, vitamiinipaus, lõuna, vahepala ning õhtusöök.

Erivajadustega elanikele koostame personaalse menüü, kus aluseks võetakse arvesse inimese eripärad ja meditsiinilised näidustused.

Kuutasu

I hooldusaste- 1400€

* Hind koosneb kahest osast:

Hoolduskulud: 796€
Muud teenusega seotud kulud: 604€

Teenus sisaldab: majutus, viiekorraline toitlustuskord, tegevusjuhendaja teenus, ühisürituses osalemine, riiete pesemine, hooldusplaani koostamine ja sellele vastavad hooldustoimingud, õendusabi, imavlinad, vajadusel öömähkmed.
Teenus sobib eelkõige nendele klientidele, kelle igapäevatoimingud ja tegevused vajavad osalist abi ja tuge( toa korrastamine, abi liikumises, toidu valmistamine, muu abi päevasel ajal).

II hooldusaste- 1490€

* Hind koosneb kahest osast:

Hoolduskulud: 796€
Muud teenusega seotud kulud: 694€

Teenus sisaldab: majutus, viiekorraline toitlustuskord, tegevusjuhendaja teenus, ühisürituses osalemine, riiete pesemine, hooldusplaani koostamine ja sellele vastavad hooldustoimingud, õendusabi, imavlinad, mähkmed.
Teenus sobib klientidele, kelle igapäevatoimingud ja tegevused vajavad ööpäevaringset kõrvalabi ja järelevalvet. Eelkõige antud aste on suunatud isikutele dementsusega.

III hooldusaste: 1650€

* Hind koosneb kahest osast:

Hoolduskulud: 796€
Muud teenusega seotud kulud: 854€

Teenus sisaldab: majutus, viiekorraline toitlustuskord, tegevusjuhendaja teenus, ühisürituses osalemine, riiete pesemine, hooldusplaani koostamine ja sellele vastavad hooldustoimingud, õendusabi, imavlinad, mähkmed, spetsiifilised hooldustooted voodihaige hooldamiseks.
Teenus sobib eelkõige nendele klientidele kes vajavad täielikku kõrvalabi ja järelevalvet kõikides igapäevastes hooldustoimingutes.

Lühiajaline ehk intervallhooldus – 55€/ ÖP
Infot vabade kohtade olemasolu või muude hooldusega seotud küsimuste korral palume
võtta ühendust: +372 53 68 28 53 või meili teel info@lootuserand.ee
Vastame teile tööpäevadel kell 9:00-17:00

Õendusabi hooldekodus

Koostöös Eesti Haigekassaga pakume elanikele kohapeal õendusabi.
Õde teenindab igat meie elanikku, suhtleb pereastidega ning vajadusel ka eriarstiga.
Kontrollib ja vajadusel koostöös raviarstiga ning lähedastega reguleerib raviskeemi ning plaani. On abiks lähedastele retseptide pikendamise ja nende tellimiste osas.
Kõik õendustoimingud on nähtavad ka digiloos.

Tegevusluba

Tegevusloa number SÜH000152

Lisainformatsiooni hooldekodu nõuete kohta leiate Sotsiaalkindlustusameti lehelt.

Asukohad

Tallinn (Kesklinn ja Kristiine)
Maardu/Muuga aedlinn

Personaalne lähenemine

Iga elaniku soovid ja vajadused on tähtsad.

Aktiivne vanadus

Tegevusjuhendaja aktiviseerib rutiini ja korraldab ühisüritusi.

Koostöö lähedastega

Oleme alati üksteise jaoks olemas ning koos loome parimaid tingimusi lähedase
hooldamiseks.

Kodune tunne

Tänu väikese elanike arvule on tagatud kodune keskkond.