Muuga eakatekodu

MIDA ME PAKKUME

Meie teenused

Uus mugavusklassi hooldekodu Tallinna lähedal kauni metsa rüpes. Oleme orienteeritud eakatele, kelle hooldustoimingud vajavad ööpäevaringset tuge: meie hoolivad ning tähelepanelikud õed pakuvad teie lähedasele parimat igapäevast hooldust. Meie hoolduspersonal on kogenud ning kvalifitseeritud spetsialistid, kes on läbinud vastava väljaõppe. Igal meie meeskonnaliikmel on tunnistus, mis tõestab tema kompetentsust.

Hoolekanneasutuse valdamises on hoolealuste jaoks enda privaatne jalutamis- ja puhkepaik looduse ümbruses. Eakatekodu on mõelud 20. inimesele: majutus ühe- ja kahekohalistes tubades. Pea igas toas  on isklik duširuum, tualett, kraanikauss ning televiisor.

Pöörame suurt tähelepanu oma hoolealuste toitumisele. Menüü koostamisel arvestavad kokad iga patsiendi personaalsete meditsiiniliste näidustuste ja vastunäidustustega. Mitmekesine ning tervislik toit valmistatakse kohapeal ainult värskematest toiduainetest.

Toitumine toimub neljas korras: hommikusöök, lõuna, õhtuoode ning õhtusöök. Suhkruhaigetele on loodud spetsiaalne 6- korraline menüü, mis aitab hoida suhkrutaset veres stabiilsel märgel.

Hoolime hoolealuste nii füüsilisest kui ka vaimsest tervisest. Meie jaoks on väga oluline, et hoolealused naudiksid elu: koos teeme hommikvõimlemist, jalutame värskes õhus ning tegeleme arendavate tegevustega, mis stimuleerivad aju tööd ja hoiavad meeleolu kõrgel.

Ööpäeva majutuse hind

I hooldusvajaduse aste – 34€

II hooldusvajaduse aste – 36€

III hooldusvajaduse aste – 38€

* I aste: Klient vajab päevast hooldaja kõrvalabi.
* II aste: Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelvalvet. Isikud Alzheimeri ja Parkinsoni diagnoosiga.
* III aste: Klient on lamavhaige ja vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi.

Lühiajaline hooldusteenus – 40€/ ÖP

Tegevusloa

Tegevusloa number SÜH000152

Lisainformatsiooni hooldekodu nõuete kohta leiate Sotsiaalkindlustusameti lehelt.

TERE TULEMAST

Gonsiori hooldekodu

Mugavad toad

Igas toas duširuum ja WC.

Orienteeritud eakatele

Hooldekodu on orienteeritud eakatele, kelle hooldustoimingud vajavad ööpäevaringset tuge.

Individuaalne lähenemine

Ühekohalised toad kokkuleppel.

Värske õhk

Hoolekanneasutuse valdamises on patsientide jaoks enda privaatne jalutamis- ja puhkepaik.

Suur võimsus

Hooldekodu on mõeldud kuni 21. hoolealuse jaoks.