Gonsiori hooldekodu

MIDA ME PAKKUME

Meie teenused

Gonsiori hooldekodu asub Tallinna Kesklinnas. Oleme orienteeritud eakatele, kelle hooldustoimingud vajavad ööpäevaringset tuge: meie hoolivad ning tähelepanelikud õed pakuvad teie lähedasele parimat igapäevast hooldust. Meie hoolduspersonal on kogenud ning kvalifitseeritud spetsialistid, kes on läbinud vastava väljaõppe. Igal meie meeskonnaliikmel on tunnistus, mis tõestab tema kompetentsust.

Gonsiori hoone on renoveeritud, kaasaegselt sisustatud ning vastab kõikidele nõuetele.

Eakatekodu on mõeldud kuni 21. hoolealuse jaoks, mis võimaldab meie hoolduspersonalil tagada elanikele rohkem personaalset tähelepanu ning tuge, arvestades nende erivajadustega.

Majutus ühe-, kahe-, kolme- ja neljakohalistes tubades. Jälgime rangelt ruumide puhtust ja teostame regulaarselt koristustöid, et meie hoolealused tunneksid end hubaselt ja mugavalt.

Pöörame suurt tähelepanu oma hoolealuste toitumisele. Menüü koostamisel arvestavad kokad iga patsiendi personaalsete meditsiiniliste näidustuste ja vastunäidustustega. Mitmekesine ning tervislik toit valmistatakse kohapeal ainult värskematest toiduainetest.

Toitumine toimub neljas korras: hommikusöök, lõuna, õhtuoode ning õhtusöök. Suhkruhaigetele on loodud spetsiaalne 6- korraline menüü, mis aitab hoida suhkrutaset veres stabiilsel märgel.

Hoolime hoolealuste nii füüsilisest kui ka vaimsest tervisest. Meie jaoks on väga oluline, et hoolealused naudiksid elu: koos teeme hommikvõimlemist, jalutame värskes õhus ning tegeleme arendavate tegevustega, mis stimuleerivad aju tööd ja hoiavad meeleolu kõrgel.

Ööpäeva majutuse hind

I hooldusvajaduse aste – 34€

II hooldusvajaduse aste – 36€

III hooldusvajaduse aste – 38€

* I aste: Klient vajab päevast hooldaja kõrvalabi.
* II aste: Klient vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi, ohutuse tagamise eesmärgil ka järelvalvet. Isikud Alzheimeri ja Parkinsoni diagnoosiga.
* III aste: Klient on lamavhaige ja vajab ööpäevaringset hooldaja kõrvalabi.

Lühiajaline hooldusteenus – 40€/ ÖP

Tegevusloa

Tegevusloa number SÜH000120.

Lisainformatsiooni hooldekodu nõuete kohta leiate Sotsiaalkindlustusameti lehelt.

TERE TULEMAST

Gonsiori hooldekodu

Asub kesklinnas

Meie aaddress on Gonsiori tänav 33, Tallinn, Haarjumaa.

Orienteeritud eakatele

Orienteeritud eakatele, kelle hooldustoimingud vajavad ööpäevaringset tuge.

Ilus vaade

Gonsiori hoone on renoveeritud ja kaasaegselt sisustatud.

Suur võimsus

Hooldekodu on mõeldud kuni 21. hoolealuse jaoks.